WSIiZ - PROMOCJA "600 ZŁ – MAGISTER"

WSIiZ - PROMOCJA

REGULAMIN PROMOCJI „ - 600 ZŁ – MAGISTER” DLA KANDYDATÓW NA STUDIA STACJONARNE W SEMESTRZE ZIMOWYM W ROKU AKADEMICKIM 2015/2016

1. Promocja „ - 600 zł - MAGISTER”, obowiązująca w okresie od 1 sierpnia 2015 r. do 31 sierpnia 2015 r., oznacza możliwość zapisania się na studia II stopnia (tryb stacjonarny) w Wyższej Szkole Infrastruktury i Zarządzania w Warszawie i skorzystanie z obniżki opłaty czesnego o kwotę 600 zł po spełnieniu określonych warunków.

2. Warunki skorzystania z promocji:
a) z promocji korzystają osoby, które się na nią powołają i w podanym wyżej okresie złożą wymagany komplet dokumentów.
b) dokonają wpłaty pierwszej raty czesnego w roku akademickim 2015/2016 w nieprzekraczalnym terminie tj. 7 dni od dnia potwierdzenia przyjęcia na studia/ wydania decyzji o przejęciu.

3. Niedochowanie terminu wymienionego w punkcie 2 powoduje natychmiastową wymagalność opłaty czesnego w pełnej wysokości, określonej w Zarządzaniu Kanclerza i utratę możliwości skorzystania z promocji.

4. Wszelkich płatności dokonujemy wyłącznie przelewem na rachunek bankowy uczelni, decyduje wyłącznie data wpływu środków na rachunek bankowy uczelni, a nie data dokonania wpłaty.

5. W przypadku zmiany trybu studiów (ze studiów stacjonarnych na studia niestacjonarne) promocja zostaje unieważniona. Następuje wymagalność opłaty czesnego za semestr w pełnej kwocie tj. 3000 zł (absolwenci z zewnątrz), 2800 zł (absolwenci WSIiZ).

6. W przypadku rezygnacji z podjęcia studiów przed rozpoczęciem roku akademickiego (tj. do 25 września 2015 r.) na pisemną prośbę zwracamy zapłacone czesne.

7. Uczestników promocji obowiązują wszelkie regulaminy i zarządzania obowiązujące w WSIiZ.

8. Wszelkie ewentualne spory wynikające z przystąpienia do promocji „ – 600 zł - MAGISTER” rozstrzyga ostatecznie Kanclerz WSIiZ.

9. Z promocji może skorzystać 40 osób.

10. Promocji nie można łączyć z innymi promocjami.

Wyższa Szkoła Inżynierii i Zdrowia

ul.Bitwy Warszawskiej 1920 18, 02-366 Warszawa