WST w Katowicach zaprasza na Dzień Otwarty 21 czerwca 2016!

TECHNICZNO - ARTYSTYCZNY DZIEŃ OTWARTY, to ostatni dzwonek do skorzystania ze specjalnej promocji "Studia 500+" , dzięki której możecie Państwo zaoszczędzić nawet do 900 zł!

Podczas Dnia Otwartego, wszystkie osoby będą mogły wcielić się w rolę Studenta Wyższej Szkoły Technicznej w Katowicach i na własnej skórze poczuć , jak wyglądają nasze wykłady i zajęcia. Dodatkowo, osoby odwiedzające WST będą mogły wraz z przedstawicielami Samorządu Studenckiego zwiedzić Uczelnię i uzyskać odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania.

Warsztaty, które przygotowaliśmy wspólnie z Wykładowcami oraz Studentami WST będą nie tylko formą nauki i przedstawienia odbywających się u nas zajęć, ale również świetną zabawą. Każdy z uczestników będzie mógł przygotować wyjątkowy prezent dla najbliższej osoby (WST zapewnia materiały na warsztaty), bądź zmienić swoje stare i niechciane rzeczy w nowy i dizajnerski strój (uczestnik musi przynieść własne ubranie i zdecydować się na jego przerobienie - pozostałe materiały zapewni WST).

Wszystkie warsztaty i zajęcia są BEZPŁATNE.

ZAPISY ORAZ HARMONOGRAM W LINKU PONIŻEJ http://dniotwarte.wst.com.pl

Akademia Śląska