WIT Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej i Zarządzania w Warszawie zaprasza na Dzień Otwarty:

Weź szkicownik, laptop lub wykorzystaj przygotowane przez uczelnię stanowiska i rysuj z nami! Wstęp wolny

Cztery powody dla których powinieneś przyjść na nasze spotkanie:

• 1) Weź udział w malowaniu postaci na żywo przy pomocy komputerów
  • 2) Obserwuj warsztat na żywo najlepszych artystów cyfrowych i zdawaj pytania!
  • 3) Sprawdź profesjonalny sprzęt firmy Wacom oraz EIZO
  • 4) Skorzystaj z otwartych wykładów

Oficjalna strona: http://www.wit.edu.pl/dzienotwarty/

Zapraszamy na sesje rysunku na żywo oraz spotkanie z najlepszymi polskimi artystami cyfrowymi 02 lipca w Wyższej Szkole Informatyki Stosowanej i Zarządzania WIT. Podczas dni otwartych WIT odbędzie się całodniowa sesja rysowania (life drawing). Na żywo będą rysować zaproszeni goście oraz wszyscy zainteresowani.

ARTYŚCI:

Podczas sesji rysowania nasi goście będą odpowiadać na pytania, opowiadać o swoich technikach i warsztacie, a co najważniejsze będzie można zobaczyć cały proces powstawania pracy na żywo. Zaproszeni przez nas artyści to osoby z wieloletnim doświadczeniem na rynku reklamy, gier i filmów. Na warsztatach artyści jak i amatorzy mają unikalną możliwość wykonania szkiców i obrazów najlepszych rekonstruktorów historycznych i cosplay w Polsce!

Serdecznie zapraszamy - ul. Newelska 6, start godz. 10:00 \ 18:00

Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej i Zarządzania