Nie każdy superbohater nosi pelerynę

Wyższa Szkoła Inżynierii i Zdrowia w Warszawie razem z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Warszawie serdecznie zaprasza na akcję krwiodawstwa, która odbędzie się 3 czerwca 2019.

Tego dnia w godzinach 9:00 – 13:00 na parkingu uczelnianym, pod adresem ul. Bitwy Warszawskiej 1920 nr 18 będzie czekał na Państwa mobilny autobus do poboru krwi.

Zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w akcji. Oddawanie krwi nie boli, trwa tylko chwilę, a może uratować komuś życie. Wspólnie pokażmy, że nie jesteśmy obojętni na drugiego człowieka! Przypominamy, że do wzięcia udziału w akcji będzie Państwu potrzebny dokument ze zdjęciem potwierdzający pełnoletniość.

Wszystkie potrzebne informacje dotyczące honorowego oddawania krwi, zaleceń, przeciwwskazań oraz przygotowania do akcji znajdą Państwo tutaj : https://www.facebook.com/events/2287069161562104/

Wyższa Szkoła Inżynierii i Zdrowia

ul.Bitwy Warszawskiej 1920 18, 02-366 Warszawa