Wyższa Szkoła Zarządzania Ochroną Pracy w Katowicach - WSZOP

ul.Bankowa 8, 40-007 Katowice
woj.śląskie
tel. 32 355-97-71, 32 355-97-73, 32 355-97-81
fax. (32) 258-92-64
  • Stacjonarne
  • Niestacjonarne
  • Podyplomowe
studia I stopnia
studia II stopnia
studia jednolite
studia I stopnia
studia II stopnia
studia jednolite
studia zaoczne - studia zaoczne, studia wieczorowe - studia wieczorowe, studia zaoczne i studia wieczorowe - studia zaoczne i studia wieczorowe

Kierunek: BHP i systemy zarządzania bezpieczeństwem

Kategoria: BHP

Czas trwania (semestry): 2
Wydział: Wydział Nauk Technicznych

Opis kierunku

AAzwiń
Studia zostały wyróżnione jako przykład dobrej praktyki przez Europejską Sieć Edukacyjno-Szkoleniową w zakresie Bezpieczeństwa i Zdrowia w Pracy (ENETOSH).

Celem Studiów podyplomowych jest przekazanie teoretycznej wiedzy i praktycznych umiejętności z zakresu bhp i systemów zarządzania bezpieczeństwem potrzebnych przede wszystkim w pracy specjalistycznych służb bhp, jak również na stanowiskach związanych z zarządzaniem produkcją.

Studia zapewniają kompletną i rzetelną wiedzę z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy oraz systemów zarządzania bezpieczeństwem. Dają uprawienia do pracy na stanowiskach specjalisty i st. inspektora ds. bhp określone w § 4 rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 2 września 1997 r. w sprawie służb bezpieczeństwa i higieny pracy.

Program studiów obejmuje również certyfikację na stanowiska Audytora Wewnętrznego Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem i Higieną Pracy oraz Audytora Wewnętrznego Zintegrowanego Systemu Zarządzania.

Zasady rekrutacji

AAzwiń
Warunkiem przyjęcia na studia jest przedstawienie dyplomu ukończenia dowolnych studiów wyższych (licencjackich, inżynierskich, magisterskich).

Rekrutacja trwa do czasu wyczerpania wolnych miejsc.

Szczegóły rekrutacji: www.wszop.edu.pl

Opłaty

AAzwiń
1950 zł za semestr lub 5 x 410 zł