Wyższa Szkoła Zarządzania Ochroną Pracy w Katowicach - WSZOP

ul.Bankowa 8, 40-007 Katowice
woj.śląskie
tel. 32 355-97-71, 32 355-97-73, 32 355-97-81
fax. (32) 258-92-64
  • Stacjonarne
  • Niestacjonarne
  • Podyplomowe
studia I stopnia
studia II stopnia
studia jednolite
studia I stopnia
studia II stopnia
studia jednolite
studia zaoczne - studia zaoczne, studia wieczorowe - studia wieczorowe, studia zaoczne i studia wieczorowe - studia zaoczne i studia wieczorowe

Kierunek: Zarządzanie w logistyce

Kategoria: Logistyka

Czas trwania (semestry): 2
Wydział: Wydział Nauk Technicznych

Opis kierunku

AAzwiń
Oferta studiów kierowana jest do absolwentów studiów wyższych pierwszego lub drugiego stopnia chcących aktualizować i rozwijać swoją wiedzę w zakresie zarządzania w logistyce. Studia dają możliwość podniesienia kwalifikacji specjalistom pracującym w branży.

Dzięki zawartej umowie z SAP AG na oprogramowanie SAP® na potrzeby badawcze i edukacyjne we współpracy z centrum kompetencyjnym SAP University Competence Center (UCC) studia gwarantują Ci praktyczną naukę najpopularniejszego na świecie zintegrowanego systemu informatycznego klasy ERP wspomagającego zarządzanie. SAP stosowany jest w ponad 120 krajach zarówno w korporacjach, jak i małych czy średnich przedsiębiorstwach. Odbędziesz wiele godzin zajęć praktycznych ucząc się posługiwania tym oprogramowanie

Na zajęciach kładziemy także nacisk na aspekt ryzyka w zarządzaniu łańcuchami dostaw oraz zagadnienia z zakresu logistyki i transportu międzynarodowego.

Zasady rekrutacji

AAzwiń
Warunkiem przyjęcia na studia jest przedstawienie dyplomu ukończenia dowolnych studiów wyższych (licencjackich, inżynierskich, magisterskich).

Rekrutacja trwa do czasu wyczerpania wolnych miejsc.

Szczegóły rekrutacji: www.wszop.edu.pl

Opłaty

AAzwiń
1900 zł za semestr lub 5 x 400 zł