Uczelnia Łazarskiego

• Przez internet

Kierunek: Master of Science in International Business Economics

Wydział: Wydział Ekonomii i Zarządzania

Zajęcia prowadzone w języku angielskim. Studenci zdobywają wiedzę o stosunkach międzynarodowych, niezwykle przydatną przy podejmowaniu decyzji w obszarach polityki, biznesu czy mediów. Poznają meandry współczesnych relacji międzynarodowych, doskonalą znajomość języków obcych i zdobywają umiejętności przydatne w świecie biznesu. Poznają zasady funkcjonowania współczesnych stosunków międzynarodowych oraz ich cywilizacyjnych, politycznych, społecznych i ekonomicznych uwarunkowań. Zdobywają też wiedzę na temat podejmowania decyzji politycznych i gospodarczych w kontekście międzynarodowym oraz umiejętności analityczne, pozwalające na podjęcie pracy na stanowiskach wymagających racjonalnych i trafnych ocen i opinii. Absolwenci mają umiejętność pracy w grupie i komunikowania się w międzynarodowym środowisku. Master of Arts in International Relations to studia w zakresie stosunków międzynarodowych, prowadzone w języku angielskim i akredytowane przez University of Wales w Wielkiej Brytanii.

Aby zostać studentem Uczelni Łazarskiego, należy

* zarejestrować się w systemie internetowym on-line na stronie: http://www.lazarski.pl
* rozwiązać test on-line z języka (dostępny po zalogowaniu)
* wydrukować formularz z systemu internetowego