„STUDIA PODYPLOMOWE : MEDYCYNA ESTETYCZNA CZY BADANIA KLINICZNE? Nowe kierunki, nowe możliwości!

NA WYDZIALE NAUK MEDYCZNYCH WST W ZABRZU

Oferta studiów podyplomowych na kierunku Medycyna Estetyczna kierowana jest do lekarzy, którzy pragną wzbogacić wiedzę i rozwijać swoje umiejętności w dziedzinie, która pomaga osiągnąć i utrzymać pacjentom wysoką jakość życia poprzez poprawę atrakcyjności fizycznej oraz zapobieganie skutkom starzenia się, a także wyznacza trendy w sztuce tworzenia piękna i urody.

Studia podyplomowe na kierunku Badania Kliniczne adresowane są do lekarzy, pielęgniarek, farmaceutów, pracowników jednostek klinicznych i naukowych, działów medycznych, firm farmaceutycznych lub firm typu CRO (Contract Research Organization) i SMO (Site Management Organization), ośrodków prowadzących badania kliniczne oraz do osób zainteresowane poszerzeniem swojej wiedzy i umiejętności w zakresie badań klinicznych.

NASZE ATUTY

• dwusemestralne studia na najbardziej innowacyjnej Uczelni niepublicznej

• profesjonalna kadra dydaktyczna składająca się z praktyków, przekazujących jedynie użyteczną wiedzę

• oferta studiów dostosowywana do wymagań rynku

• uzyskanie świadectwa ukończenia studiów podyplomowych zgodnego z wytycznymi określonymi przez Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego wraz z przyznanymi punktami edukacyjnymi.

• zwracamy uwagę na jakość, a nie na ilość

• małe grupy ćwiczeniowe

• brak dodatkowych opłat rekrutacyjnych

• możliwość wnoszenia opłat w ratach