Absolwenci Wydziału Zarządzania UŁ podrzucą birety

Absolwenci Wydziału Zarządzania UŁ podrzucą birety

Gala Absolwenta jest tradycją na Wydziale Zarządzania UŁ – to czas podsumowań, wyjątkowy dzień, który pozwala spojrzeć z perspektywy na ostatnie lata zdobywania wiedzy i doświadczeń. W sobotę 25 listopada tegoroczni absolwenci spotkają się w auli, ubrani w togi i birety, by w uroczystej atmosferze odebrać dyplomy ukończenia studiów.

Gala Absolwenta to wydarzenie, które na stałe wpisało się w kalendarz Wydziału Zarządzania UŁ. 25 listopada studenci, którzy obronili prace dyplomowe, założą uroczyste togi i birety oraz odbiorą dyplomy z rąk władz Uniwersytetu Łódzkiego i Wydziału. To idealna okazja do podsumowań i wspomnień - nie tylko zdobytych doświadczeń, ale także wartości i podstaw budowanych podczas studiów. W tym roku na ostatnim roku studiów licencjackich i magisterskich prace obroniło łącznie ponad 1 300 studentów.

Ważnym punktem w programie wydarzenia jest wręczenie nagród dla absolwentów. Partnerzy biznesowi i Rada Biznesu Wydziału Zarządzania wyróżnią absolwentów za wysokie wyniki w nauce lub prace dyplomowe. Z kolei najlepsi wykładowcy otrzymają WuZetki, czyli statuetki stanowiące wyraz uznania od samych studentów. WuZetki są wręczane od 2009 roku. Jak co roku, każda z nagród reprezentuje jedną z kategorii: „Miliard w rozumie”, „Sprawiedliwy Wykładowca”, „Zawsze Dla Nas” oraz „Ikona Wydziału”. Nie zabraknie też przemówienia przedstawicieli absolwentów – o swoich doświadczeniach i latach spędzonych na WZ UŁ opowie Paulina Łakomska, absolwentka kierunku finanse i rachunkowość. Na zakończenie Gali Absolwenta powstanie fotografia pamiątkowa ukazująca moment podrzucania biretów. Gala rozpocznie się 25 listopada o godzinie 11:00, w Auli im. prof. Zieleniewskiego na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego, przy ul. Matejki 22/26. Szczegółowe informacje o wydarzeniu znajdują się na stronie: http://www.absolwent.wz.uni.lodz.pl

PROGRAM:

11.00 – uroczyste rozpoczęcie Gali Absolwenta
Przemówienie Dziekana Wydziału Zarządzania UŁ
Wręczenie nagród i wyróżnień dla absolwentów
Podziękowania dla Rady Biznesu
Finał Plebiscytu WuZetki, w którym wyróżnieni zostaną najlepsi wykładowcy Wydziału
Wystąpienie przedstawiciela absolwentów
Wręczenie dyplomów absolwentom poszczególnych kierunków
ok. 13.00 – Zakończenie Gali


Wydział Zarządzania Uniwersytet Łódzki

ul.Matejki 22/26, 90-237 Łódź
woj.lódzkie
tel. (42) 635-50-51
fax. (42) 635-53-06
  • Stacjonarne
  • Niestacjonarne
  • Podyplomowe