Wyższa Szkoła Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa

ul.Gen. T. Kutrzeby 10, 61-719 Poznań
woj.wielkopolskie
tel. 61 27 11 000
fax. (61) 858-43-62
  • Stacjonarne
  • Niestacjonarne
  • Podyplomowe

Kierunek: Grafika projektowa

Kategoria: Edukacja techniczno-informatyczna

Czas trwania (semestry): 2

Opis kierunku

AAzwiń
Studia podyplomowe GRAFIKA PROJEKTOWA, to oferta dla ludzi, którzy myślą o rozwijaniu swoich kompetencji w zakresie projektowania graficznego. Każdy student zaznajamia się z wyspecjalizowanymi programami graficznymi (Photoshopem, Illustratorem, InDesignem), poznaje moc tych aplikacji we wspomaganiu tworzenia kreatywnych prac. No ale zanim student weźmie do ręki myszkę, tablet czy kliknie w klawiaturę, to powinien wpaść na ciekawy pomysł czy przemyśleć wizję stworzenia atrakcyjnej grafiki. Dlatego do rąk studentów raz-poraz wkładamy ołówek, dajemy kartkę papieru. Może nie każdego nauczymy, jak wpaść na super pomysł, ale pokażemy przynajmniej, jak zrobić projekt, który nie będzie raził. Całość wzbogacimy o wiedzę z zakresu funkcjonowania firmy reklamowej, historii sztuki, przekażemy wiedzę o stosowaniu prawidłowej typografii, pokażemy, jak zaawansowane techniki pomagają stworzyć modny druk oraz nauczymy przygotowania projektu do Internetu.

Zasady rekrutacji

AAzwiń

Aby zapisać się na studia podyplomowe, należy wypełnić internetowy formularz rekrutacyjny oraz złożyć następujące dokumenty:

√ ankietę osobową i podanie (do pobrania z zakładki DOKUMENTY w formularzu rekrutacyjnym)
√ dyplom ukończenia uczelni wyższej
√ jedno zdjęcie
√ potwierdzenie dokonania opłaty rekrutacyjnej
√ kserokopię dowodu osobistego (do potwierdzenia przez pracownika Biura Studiów Podyplomowych najpóźniej na
I zjeździe)

Terminy rekrutacyjne

AAzwiń
Nabór na studia podyplomowe zaczyna się 6 maja 2013 roku i będzie trwał do momentu wyczerpania limitu miejsc. Przyjęcie kandydatów na studia następuje na podstawie kolejności zgłoszeń.