Wyższa Szkoła Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa

ul.Gen. T. Kutrzeby 10, 61-719 Poznań
woj.wielkopolskie
tel. 61 27 11 000
fax. (61) 858-43-62
  • Stacjonarne
  • Niestacjonarne
  • Podyplomowe

Kierunek: Doradztwo i coaching - studia magisterskie

Opis kierunku

AAzwiń
Doradztwo i coaching to obszar usług bardzo dynamicznie rozwijających się w ostatnich latach w Polsce. Rynek ten w naszym kraju jest jednak cały czas w fazie rozwoju i obserwuje się rosnące zapotrzebowanie na doradców, trenerów i coachów posiadających odpowiedni warsztat oraz doświadczenie zawodowe. Dzięki studiom na kierunku Doradztwo i coaching uzyskasz nie tylko wiedzę, ale przede wszystkim umiejętności praktyczne i kompetencje społeczne, które jak podkreślają pracodawcy, są dla nich najważniejsze przy podejmowaniu decyzji o zatrudnieniu absolwenta.

Studia oparte są na ścisłej współpracy z uznanymi praktykami świadczącymi profesjonalne usługi trenerskie, doradcze i coachingowe, w tym z ICF Polska.Doradztwo i coaching w WSNHID to:pierwsze w Polsce multidyscyplinarne studia magisterskie - dotychczas wiedzę w tym zakresie można było zdobywać jedynie na szkoleniach i studiach podyplomowych
ponad 70% zajęć w programie studiów to zajęcia praktyczne
450 godzin zajęć obejmujących warsztat doradcy i coacha. Dla porównania: na studiach podyplomowych z coachingu jest to 150-200 godzin warsztatowych
możliwość bezpłatnego uczestnictwa w spotkaniach branżowych oraz uzyskania międzynarodowego Certyfikatu Akredytowanego Coacha ICF o wartości około 16 tys. zł, w ramach programu studiów - bez dodatkowych opłat!
zajęcia prowadzone przez certyfikowanych coachów i trenerów z wieloletnim doświadczeniem w coachingu organizacji i biznesowym.


Specjalizacje:

Coaching biznesowy
Zarządzanie zasobami ludzkimi