Wyższa Szkoła Menedżerska w Warszawie

ul.Kawęczyńska 36, 03-772 Warszawa
woj.mazowieckie
tel. (22) 590-07-30
fax. (22) 818-00-52
  • Stacjonarne
  • Niestacjonarne
  • Podyplomowe
studia I stopnia
studia II stopnia
studia jednolite
studia I stopnia
studia II stopnia
studia jednolite
studia zaoczne - studia zaoczne, studia wieczorowe - studia wieczorowe, studia zaoczne i studia wieczorowe - studia zaoczne i studia wieczorowe
System studiów
studia podyplomowe - niestacjonarne, - stacjonarne, - przez internet

Kierunek: Akademia Przywództwa

Kategoria: Zarządzanie

Czas trwania (semestry): 2
Wydział: Wydział Menedżerski i Nauk Technicznych

Opis kierunku

AAzwiń
Akademia Przywództwa to studia podyplomowe, kształcące liderów nowoczesnych organizacji, w których przewodzenie, współpraca, szacunek, pasja, aspiracje mają zastępować stare zasady zarządzania do jakich należą: kontrola, nakaz, procedury, regulamin, autokracja.

Uczestnicy tych studiów podczas kolejnych zajęć będą rozwijali umiejętności, które pozwolą stać się liderami małych i wielkich społeczności – zarówno w biznesie, jak i poza nim. Będą pracować nad rozwojem swojego własnego potencjału, osobowości, intelektu, jak również poznawać metody wywierania wpływu na innych. Poznają, czym jest motywowanie, rozwiązywanie konfliktów i problemów, zarządzanie czasem oraz, co oznacza bycie strategiem. Program podzielony jest w taki sposób, by z jednej strony uczestnicy studiów rozwijali się wewnętrznie jako przywódcy, poprzez pracę nad własnym potencjałem lidera, z drugiej, by poznawali twarde zasady i metody zarządzania organizacją.

Osobne bloki tematyczne poświęcone są na spotkania z praktykami biznesu – liderami, którzy dzięki doświadczeniu i charyzmie potrafili dokonać niezwykłych osiągnięć w zarządzanych przez siebie organizacjach.

Program studiów jest przygotowany w taki sposób, by większość czasu, tj min. 80% zajęć poświęconych było na ćwiczenia i warsztat doskonalenia umiejętności przywódczych. Na teorię i ogólne zasady przeznaczone jest mniej niż 20% czasu.

Z tego powodu wykładowcami są doświadczeni trenerzy z wieloletnią praktyką trenerską, posiadający certyfikaty trenerskie lub coachingowe prestiżowych organizacji. Zachęcamy do zapoznania się z dossier naszych trenerów i praktyków.

Zasady rekrutacji

AAzwiń
Wymagane dokumenty
Formularz zgłoszeniowy
2 zdjęcia
Odpis dyplomu ukończenia studiów wyższych
Ksero dowodu osobistego
(w sprawie faktur za czesne prosimy dzwonić pod numer telefonu: 22/59 00 816)

Opłaty

AAzwiń
Opłaty
Opłata wpisowa: 250 zł
Jednorazowa opłata za rok z góry: 6500 zł
Opłata za 1 semestr: 3500 zł (2 raty)
Opłata ratalna: 1000 zł

Dziekanat/sekretariat

AAzwiń
Dział Rekrutacji

Wyższa Szkoła Menedżerska w Warszawie

ul. Kawęczyńska 36, 03-772 Warszawa
tel: 22 59 00 730
fax: 22 59 00 733
email: rekrutacja@wsm.warszawa.pl