Studia

  • Studia
... jaka to trudna decyzja

Wybór studiów jest jedną z ważniejszych decyzji podejmowanych w życiu człowieka. Aby dokonać odpowiedniego wyboru trzeba rozważyć bardzo wiele czynników. Pierwszym, a zarazem najważniejszym jest kierunek studiów. Studia są przygotowaniem do pracy, a więc od nich w dużej mierze zależy co będziemy w przyszłości robić. Dlatego należy postawić sobie pytanie - "co chcę w życiu robić?". Ważnym argumentem przy wyborze kierunku jest to, czy po jego ukończeniu znajdziemy dobrą pracę. W tym przypadku nie można kierować się tylko aktualną passą na rynku, gdyż za 5 lat wszystko może się zmienić. Zawody, które aktualnie dają dużą perspektywę pracy za kilka lat mogą nie dawać absolwentowi dużych perspektyw. Kolejną kwestią jest stystem studiów. Jeśli chcemy poświęcić swój czas wyłącznie na naukę dobrym wyborem będą studia stacjonarne, jeśli jednak zamierzamy podjąć pracę, to pozostaje nam pojść na studia niestacjonarne (zaoczne lub wieczorowe). Zapraszamy do naszego serwisu, a z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.


wybierz studia stacjonarne (dawniej dzienne)

Studia stacjonarne

Uczelnie wyższe w Polsce oferują studia stacjonarne (dzienne) na ponad 100 interesujących kierunkach. W sewisie uczelnie.edu.pl znajdziesz szczegółową ofertą studiów stacjonarnych polskich uczelni. Jeśli planujesz naukę na studiach stacjonarnych, to zapraszamy do tego działu.

Zobacz wszystkie uczelnie spełniające warunek

studia niestacjonarne, zaoczne

Studia niestacjonarne

Jeśli oprócz nauki planujesz pracę, najlepszym wyborem będą studia niestacjonarne (studia zaoczne lub wieczorowe). W ofercie niemal wszystkich polskich uczelni znajdują się studia niestacjonarne na wielu nowczesnych kierunkach. Zapoznaj się z ofertą polskich uczelni.


Studia podyplomowe

Masz w ręku dyplom uczelni wyższej, posidasz tytuł magistra, inżyniera lub licencjata, ale chcesz poszerzyć swoje kwalifikacje? W takim przypadku najlepszym wyborem będą studia podyplomowe. Zobacz, co oferują polskie uczelnie i znajdź studia podyplomowe dla siebie!


Studia przez internet

Nie ineresuje Cię bieganie na wykłady i siedzenie na uczelni? Spróbuj nowoczesnej metody kształcenia jaką są studia przez internet. Z każdego miejsca, o każdej porze możesz zdobywać wiedzę. Wystarczy komputer, podłączenie do ineternetu i możesz rozpoczynać studiowanie.


szkoły językowe

Szkoły językowe

Jeżeli oprócz studiowania interesuje Cię nauka języków obcych, zapraszamy do naszego serwisu zawierajacego ofertę większości polskich szkół językowych. W jednym miejscu będziesz mógł porównać i wybrać odpowiednią szkołę.

Przejrzyj szkoły językowe